Нік:
Пароль:

Прозорість закладу

Навігація по сайту

Дитячий садок

Інформація користувача


Ласкаво просимо,
Гість

Реєстрація або вхідРеєстрація або вхід
Втратили пароль?Втратили пароль?

Нік:
Пароль:

КористувачівКористувачів:0
Пошукових ботівПошукових ботів:1
ГостейГостей:1

ВідновитиДетальнішеВсьогоВсього:2

Нас відвідують

Locations of visitors to this page
clock counter
Internet Map

Свята України

Свята України
Популярні
0

 НОВІ СТАНДАРТИ - НОВА ШКОЛА

До уваги вчителів початкових класів створено електронну скриньку, на якій розміщено матеріали щодо впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти, ППД вчителів початкових класів Хмельницької області, допоміжні матеріали (для забезпечення якісного викладання предметів у початковій ланці). 

За посиланням: http://edisk.ukr.net/?do=dir#cdir=0

Логін pochshcola@ukr.net (пароль – dxbntkm (вчитель – англ. розкладка). 
0

Новини школи

22 листопада в 5-9 класах до  річниці революції гідності і свободи відбулася година – реквієм. Було запалено свічку пам'яті. Учні читали напам'ять вірші, вчитель історії Валентина Андріївна провела невеличкий екскурс в ті тривожні дні. Згадали поіменно Небесну сотню, хвилиною мовчання вшанували їхню пам'ять. Всі присутні згадали той біль, розпач пережитого, пройнялися співчуттям. Також переглянули документальний фільм, створений журналістами  телеканалу Jctv. Після перегляду , всі розходилися із смутком в душі, але віра в краще європейське майбутнє нашої країни нікого не залишила.

0

Новини школи

14 листорада в 4 класі Старонетечинецького НВК, під керівництвом вчителя Дупляк Л.М., відбулася відкрита виховна година "Подорож до країни Довкілля".

     Мета якого - розширювати та збагачувати знання учнів про природу; виховувати почуття прекрасного, любов до природи рідного краю та шанобливе ставлення до неї; формувати вміння встановлювати взаємозв’язок між природними об’єктами.
0

Новини школи

   11 березня наш хор    "Нетечинські перлинки"(керівник Кошовий П.М.)  представляв себе на районному  конкурсі "Битва хорів". Вони  були    першими, хто відкривав  свято, тож задавали  настрою,задору усьому конкурсу. У їхньому виконанні прозвучали пісні "Країна моя – Україна",  "Козацькому роду нема переводу!" Глядачі сприйняли їхній виступ гучними оплесками. Журі конкурсу відзначили виступ колективу схвальними  відгуками та грамотою .

0

Новини школи
Хуртовина виє, плаче,
Ліс закидала сніжком.
Що там? Сани... Коні скачуть...
Хтось на санях із мішком. 
Що за пан там? Хто побачить?
Хто махає із саней?
То святий Микола скаче,
Покровитель всіх дітей.
5

Новини школи

17 травня 2015 року на окраїні карижинського лісу (урочище Ступник) відбувся районний збір дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»).

 

     Метою даних змагань є підведення підсумків патріотично-виховної роботи шкільних осередків козацтва за навчальний рік.

 

    Активними учасниками гри був рій ім. Петра Сагайдачного Старонетечинецького НВК  у складі:

 

 

 

 

0

Новини школи

Мова - найбільша цінність української нації

   20161124_131852    


     Один давньогрецький філософ казав: «Заговори, щоб я тебе побачив». Це дуже символічний вислів із глибоким змістом. Якими побачать українців інші народи, залежить від самих українців. Ми хочемо бути багатомовними та освіченими, хочемо, щоб про нас знав увесь світ. Для цього ми маємо засвітитися любов'ю передусім до рідної мови як до найсвятішого скарбу нашої нації. В Старонетечинецькому НВК проходив тиждень української мови. Цікаві мовознавчі вікторини, конкурси, усні журнали  допомогли дітям дізнатися про нове і потрібне в навчанні. Традиційно в кінці тижня був проведений український ярмарок. Вишукані смаколики сподобались всім учасникам.

Отже, мова відіграє важливу роль у нашому житті. З її допомогою ми думаємо, спілкуємось, без неї не зможемо існувати. Мову слід не лише любити, але й берегти. Особливо таку милозвучну, як українська — зіткану зі співучих слів, наповнену красою.

 

20161124_134240 20161124_1343030

Новини школи

У  Старонетечинецькому  НВК було проведено заходи з відзначення 75-х роковин трагедії Бабиного Яру. Цій даті були приурочені такі заходи: урок історії України «Бабин Яр: символ вічної скорботи», бесіда «Трагедія Бабиного Яру – найтяжчий злочин проти людства», година спілкування «Голокост. Цього не можна забувати», перегляд фільму «Жахіття Бабиного Яру», а також створено виставку матеріалів у шкільній бібліотеці «Сторінки трагедії Бабиного Яру». 

0

Новини школи

nevs_2014_023-220x156

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи у нашому НВК було організовано та проведено низку заходів. Зокрема, бібліотекар Лиса С.А. організувала тематичну виставку «Тернистий шлях до Свободи», що складалася з ілюстративного фотоматеріалу, добірки преси, документальних та художніх творів, у котрих відображено тему боротьби українського народу за ідеали демократії та людської гідності на початку ХХІ століття.

        

0

Новини школи


З Новим роком!  

 Вітаємо з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Хай сяє ялинка
В гірляндах й вогнях.
І щастям, як снігом
Стелиться шлях,
Успіх чекає
На кожному кроці,
Хай буде радісно
в Новому році!

 

 
 

Для слабозорих

ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ РОЗМІРУ ТЕКСТУ НАТИСНІТЬ ОДНОЧАСНО КНОПКИ "CTRL" ТА "+" НА КЛАВІАТУРІ

Календар

17 січня 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Хмарка тегів

Ми в соцмережах

Опитування

Інтернет - це зло?

Так
50/50
Ні


Результати
Інші опити

Всього голосів: 4
Коментарі: 0

Ми в контакті

Наші банери

Єдиний Інтернет-Простір Старонетечинецького НВК (Україна)

 
 
Єдиний  Інтернет-Простір Старонетечинецького НВК (Україна)
 
 

Погода

Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Счетчик посещения страниц и уникальных посетителей в сутки Экспорт новостей в формате RSS