Нік:
Пароль:

Прозорість закладу

Навігація по сайту

Дитячий садок

Інформація користувача


Ласкаво просимо,
Гість

Реєстрація або вхідРеєстрація або вхід
Втратили пароль?Втратили пароль?

Нік:
Пароль:

КористувачівКористувачів:0
Пошукових ботівПошукових ботів:1
ГостейГостей:1

ВідновитиДетальнішеВсьогоВсього:2

Нас відвідують

Locations of visitors to this page
clock counter
Internet Map

Свята України

Свята України
Інформація для батьків
Новини » Інформація для батьків
0

Корисне для батьків

Центр моніторингових досліджень Хмельницького ОІППО проводить експрес-опитування батьків учнів ЗНЗ.

    Прийняти участь

0

Корисне для батьків

Всеукраїнське інтернет-опитування батьків майбутніх першокласників

Більшість мам і тат майбутніх «первачків» уже обрали школу й першу вчительку для свого чада. Якими критеріями вони користувалися під час такого важливого вибору? Як пройшло знайомство із школою і першим вчителем?

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту спільно з освітнім порталом ПедПРЕСА в період з 1 по 31 серпня 2012 року проводить Всеукраїнське інтернет-опитування батьків майбутніх першокласників.

 

Інтернет-опитування проводиться з метою вивчення проблем, що виникають у батьків майбутніх першокласників та забезпечення наступності дошкільної і початкової освіти.

 

Прийміть участь в опитуванні! Натисніть на гіперпосилання і пройдіть опитування, якщо ви  мама (батько) першокласникаОПИТУВАННЯ

0

Корисне для батьків

На території району діють пункти реєстрації:

Населений пункт смт. Віньківці
Назва закладу Інтернет-салон № 1
Адреса вул. Миру, 1/151
Контактні телефони (03846)22157
Графік роботи понеділок-п'ятниця: 09.00-17.00

Населений пункт смт. Віньківці
Назва закладу Інтернет-салон № 2
Адреса вул. Гагаріна, 2а
Контактні телефони (03846)30131
Графік роботи понеділок-п'ятниця: 08.00-22.00

0

Корисне для батьків

Опублікований рейтинг вузів світу Webometrics


Webometrics Ranking визначає місця університетів світу за показником їх присутності у глобальній мережі Internet. В рейтингу визначені місця й українських університетів
2 лютого був опублікований черговий рейтинг Webometrics Ranking of World's Universities, що визначає місця університетів світу за показником їх присутності в Інтернет.
Загалом дослідження Webometrics, що публікуються двічі на рік, охоплює дванадцять тисяч університетів з усього світу. Сред них - 325 українських вищих навчальних закладів.
В процесі складання Webometrics Ranking of World's Universities розробниками враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вищого навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів, іншими словами, змістовна та інформаційна активність сайту навчального закладу.

0

Корисне для батьків


Визначено порядок проведення державної підсумкової атестації (ДПА)
http://osvita.ua/school/news/27000
Електронні версії збірників завдань з'являться в інтернеті до 1 квітня 2012 року
http://osvita.ua/school/materials/certification/27028

0

Корисне для батьків

У школах призупинятимуть навчання при зниженні температури до -20

Міністерством освіти видано наказ про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур

Докладніше:http://osvita.ua/school/news/26998

0

Корисне для батьків

Початок навчання дітей у школі завжди піднімає багато питань. Яким воно буде для малюків? Як вони адаптуються у новому житті? 3 яким настроєм почнуть навчання? Питання, які непокоять усіх: і вас‚ і‚ звичайно, нас.
Сьогодні нам хотілося б поговорити не стільки про дітей, скільки про нас‚ дорослих, про наше ставлення до їхніх успіхів та невдач, подумати разом‚ чи розуміємо ми‚ що наша підтримка допоможе дитині вирішити шкільні проблеми.
На жаль‚ батьки часто болісно сприймають невдачі своїх дітей у навчанні‚ надмірно турбуються. Іноді їх охоплює відчай через погану оцінку‚ отриману дитиною, вони навіть не думають про те‚ що це тимчасове явище‚ що оцінка може бути суб’єктивною (вчитель теж помиляється), що дитина втомилася або не дуже зрозуміла завдання, оскільки швидкий темп роботи зашкодив цьому.
Отже‚ виникає проблема: в класі труднощі, вдома— непорозуміння.

0

Корисне для батьків

Шановні батьки!
Суспільство вкрай стурбоване станом травмування та загибелі дітей. За статистичними даними щорічно гине величезна кількість дітей в наслідок аварій, утоплення, удушення, у вогні. Лише вдумайтеся:в середньому щодня в нашій країні через нещасні випадки гине чотири дитини, щотижня – одна школа втрачає клас дітей, щороку, в мирний час – країна втрачає півтори тисячі юних громадян!
Нещастя стається саме тоді, коли діти залишаються напризволяще, де небезпека чатує на кожному кроці: вдома – коли працюють електропобутові прилади та є вільний доступ до сірників та запальничок, вибухонебезпечних предметів, хімічних речовин; на вулиці – в умовах стрімкого потоку транспорту; під час відпочинку у лісі, горах, біля водойм. Діти стають заручниками обставин, а їх легковажне ставлення до вогню, води, незнання елементарних правил безпеки часто є першопричинами сумних та трагічних наслідків.

5

Корисне для батьків

Люди не вмирають.
Вони вбивають самі себе.
Сенека, давньоримський філософ

Загальновідомо, що стан здоров’я на 50% знаходиться в залежності від способу життя, на 20% - від навколишнього середовища, на 20% - від генотипу та лише на 10% - від рівня розвитку охорони здоров’я.
Для підтримки здорового сплсобу життя необхідно виконувати такі умови:
• Висока рухова активність без примусу.
Навіть 30 хв. Щоденної фізичної активності підвищують життєздатність, підсилюють компенсаторні можливості організму, збільшують його захисні сили.
Однак варто пам’ятати, що ефективність оздоровчих заходів залежить від індивідуального вибору й дозування навантажень.

5

Корисне для батьків

             Небезпека тютюнопаління у тому, що воно асоціюється: з дорослим життям, належністю до компанії, самовираженням, задоволенням, не відчувається небезпека для здоров’я у молодому віці. Нікотин втручається в обмін речовин головного мозку та на початку куріння викликає псевдозадоволення, але дуже швидко мозок потребує нікотину вже тільки для підтримки своєї нормальної діяльності. Тютюнопаління дає поштовх для вживання інших психоактивних речовин, у тому числі – алкоголю та марихуани. У тютюновому димі однієї цигарки міститься більше 4000 різних хімічних сполук, які шкідливі для здоров’я. Деякі з цих речовин високотоксичні, тобто, отруйні, а 43 з них відносяться до речовин, що викликають рак. 

Тютюновий дим порушує баланс речовин у головному мозку. У результаті того, що рівень речовини, яка викликає стан задоволення від куріння у курців стає набагато більшим, вони частіше відчувають стан тривоги та невпевненості, коли не курять. 

 
 

Для слабозорих

ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ РОЗМІРУ ТЕКСТУ НАТИСНІТЬ ОДНОЧАСНО КНОПКИ "CTRL" ТА "+" НА КЛАВІАТУРІ

Календар

17 січня 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Хмарка тегів

Ми в соцмережах

Опитування

Інтернет - це зло?

Так
50/50
Ні


Результати
Інші опити

Всього голосів: 4
Коментарі: 0

Ми в контакті

Наші банери

Єдиний Інтернет-Простір Старонетечинецького НВК (Україна)

 
 
Єдиний  Інтернет-Простір Старонетечинецького НВК (Україна)
 
 

Погода

Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Счетчик посещения страниц и уникальных посетителей в сутки Экспорт новостей в формате RSS